Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

Yellowmile Call Center (Yellowmile CC), stratejik olarak sadece ”Çağrı Merkezi alanına odaklanmış” bir firmadır.

2006 yılında başlayarak sektörün önde gelen firmaları ile stratejik çözüm ortaklığı yapmaktadır. 2006 yılı itibarı ile ASK Satış Kanalının da katılması ile sektörde lider firma olma özelliğine sahip olmuştur . Yellow mile Kanalı Çağrı Merkezi üzerinden satış yapma haklarına sahip olarak , hem saha hem de uzak mesafeli satış haklarına sahip olan lider bir kuruluştur. Türkiye genelinde İş Ortaklığı paylaşımı modeli ile iş geliştirme yapmaktadır. Yellow mile Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi ve bayi topluluklarından biri olarak uzun yıllardır ürünlerini çağrı merkezleri ve bayi yapısını üzerinden satışını gerçekleştirmektedir. Yellow mile temel ilgi alanları ;Türkiye’nin hızla büyüyen dijital platform ve internet sektörlerinde satış ve pazarlama konusundadır .Yellow mile faaliyet gösterdiği sektörlerde lider konumdadır. Yellow mile , sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ortaklıkları ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyeti olan satış - pazarlama alanlarında büyümüş ,ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. Türkiye nin bir çok ilinde uzman kadrosuyla birlikle hizmet vermektedir .

Vizyonumuz

Türkiye'nin, çağrı merkezi alanında çözümler sunan yenilikçi ve güvenilir firması olmak.

Misyonumuz

Kurumların çağrı merkezi alanındaki ihtiyaçlarını, danışmanlık ve eğitim ile karşılamak, sahip olduğu bilgi birikimini paylaşmak

Neden Yellow Mile

Yellow Mile Call Center çağrı merkezi dışkaynak kullanımında değerli bir "MARKADIR" Markalar, zorluklardan ve denenmişliklerden geçerek hakettikleri değeri bulurlar. Vodasoft CCS, aşağıdaki net ve gerçek nedenlerden ötürü en fazla tercih edilen ve en uzun süre çalışan müşterileri olan firmadır.

Yellow Mile'de Kariyer Fırsatı

Nezih bir çalışma ortamında, konularında uzman eğitmenlerden kaliteli bir mesleki eğitim alarak, güleryüzlü ekip arkadaşlarıyla birlikte güçlü bir kariyer mi hedefliyorsunuz? Yellow Mile sizlere bu imkanları sunuyor.
0212 435 05 85 0850 707 0 542