inbound Hizmet

inbound ( Gelen Arama )Hizmeti

Tecrübeler göstermiştir ki, yeni müşteri kazanmak için yapılan çalışmalardaki maliyet kalemleri, mevcut müşteri memnuniyetinin arttırılarak devamlılığını sağlamak yönünde yapılan çalışmalardaki maliyet kalemlerinden her zaman daha yüksek olmuştur.

Yellow mile Call Center farklı amaçlarla oluşturulan tüm çağrı merkezlerinde olması gereken değeri sağlamak amacıyla konumlanır.

Bu nedenledir ki firmalar, mevcut ve potansiyel müşteri talep ve şikayetlerini toplamak, değerlendirmek ve çözümlemek amacı ile Çağrı Merkezi çalışmalarına hız vermektedirler. Çağrı merkezi operasyonu sadece bir ses iletişim noktası değil çözüm noktası olması gerektiği için farklı bir bakış açısı ve uzmanlık gerektirir. Yellow mile Inbound Call Center çözümleri, ana odağını müşterilerinizin oluşturduğu operasyonunuzun giriş kapısını oluşturur."

Birbirinden bağımsız birden fazla operasyonu rahatlıkla yönetebileceğiniz, işlevsel bir ortam yaratabileceğiniz Yellow mile Call Center uygulaması ile ister kurumunuzun kendi çağrı merkezini oluşturabilirsiniz, isterseniz outsource hizmet verebileceğiniz profesyonel bir çağrı merkezine sahip olabilirsiniz.

Call Center Profesyonel bir alt yapı gerektirir !

Entegrasyon yeteneği operasyonun yüksek katma değere ulaşması için gerekli ortamı hazırlar. Bu konuda yellow mile ile oluşturulan çözümler hız ve çözüm çeşitliliğini beraberinde getirdiği için yatırımın hızla geri dönüşünün alınabildiği bir ortam yaratır. Yellow mile Call Center farklı sahip olma ve kullanım seçenekleri ile işinize en uygun ortamı oluşturan seçenekleri sunar.

Müşteri taleplerini değerlendirmek

Müşteriyi ürün hakkında bilgilendirmek

Müşteriyi satış noktası hakkında bilgilendirmek

Ürünle ilgili sorunları çözmek

Ürünle ilgili sorunlar için servis yönlendirmesini koordine etmek

Müşteriye yönelik özel pazarlama faaliyetleri yapmak

Yellow Mile'de Kariyer Fırsatı

Nezih bir çalışma ortamında, konularında uzman eğitmenlerden kaliteli bir mesleki eğitim alarak, güleryüzlü ekip arkadaşlarıyla birlikte güçlü bir kariyer mi hedefliyorsunuz? Yellow Mile sizlere bu imkanları sunuyor.
0212 435 05 85 0850 707 0 542